خانه / اخبار روز / نکات ایمنی در هنگام رانندگی – آموزش زبان

نکات ایمنی در هنگام رانندگی – آموزش زبان

نکات ایمنی رانندگی هر راننده باید بداند

Driving safety tips to avoid accidents

در این قسمت از آموزش زبان اینگلیسی به ترجمه یک متن اینگلیسی در مورد نکات ایمنی رانندگی پرداخته ایم لطفا فایل اینگلیسی این آموزش را دانلود کنید از لینک زیر و سپس آن را مطالعه کنید و بعد با ترجمه آن در این پست مقایسه کرده و غلط ها را مشخص کنید
متن اینگلیسی :
ترجمه فارسی :
هنگامی که شما در پشت یک ماشین قرار دارید – به تنهایی یا با مسافرین – رانندگی با خیال راحت باید همیشه نگرانی شما باشد. ما بیشتر از همیشه دور مانده ایم، بنابراین مهم است که ابتدا رانندگی ایمن را بدانید و هر بار که در جاده هستید، تمرین کنید. در اینجا چند راهنمایی ایمن درایور وجود دارد:

بالا ۴ نکات ایمنی رانندگی

تمرکز بر رانندگی

 • ۱۰۰٪ توجه خود را در رانندگی در تمام مراحل نگه دارید – بدون چند وظیفه ای.
 • از تلفن یا سایر دستگاه های الکترونیکی دیگر هنگام رانندگی استفاده نکنید.
 • کم کردن سرعت سرعت بخشیدن به شما زمان کمتری برای واکنش نشان می دهد و شدت حادثه را افزایش می دهد.

رانندگی “دفاع”

 • از آنچه درایورهای دیگر در اطراف شما می گذرد آگاهی داشته باشید و منتظر غیر منتظره باشید.
 • فرض کنید رانندگان دیگر کاری دیوانه انجام دهند و همیشه آماده باشند که از آن اجتناب کنند.
 • یک فاصله دو طرفه بین شما و ماشین در مقابل شما نگه دارید.
 • اگر آب و هوا بد است، ۴ ثانیه را انجام دهید.

یک برنامه رانندگی ایمن بساز

 • زمان ساخت را به برنامه سفر خود متوقف کنید برای غذا، تعطیلات استراحت، تماس تلفنی و یا کسب و کار دیگر.
 • قبل از قرار دادن ماشین در چرخ دنده، صندلی، آینه ها و کنترل های اقلیتی خود را تنظیم کنید.
 • برای خوردن یا نوشیدن بیش از حد بکشید فقط چند دقیقه طول می کشد

ایمنی تمرین

 • محموله امن که ممکن است در حین حرکت وسیله نقلیه حرکت کند.
 • سعی نکنید مواردی را که در طبقه قرار می گیرند بازیابی کنید.
 • اقلام مورد نیاز در دسترس آسان – مانند هزینه های تلفنی، کارت های تلفنی و پاساژ گاراژ.
 • همیشه کمربند ایمنی خود را بپوشانید و به راحتی و بدون مواد مخدر بکشید.

راهنمایی های راهنمایی ایمنی بیشتر در سراسر کشور

 • اجازه ندهید که بچه ها در اتومبیل خود به جنگ یا صعود بپردازند – آنها باید همیشه در صندلی های خود باشند. سر و صدایی بیش از حد می تواند به راحتی شما را از تمرکز بر روی جاده منحرف کند.
 • اجتناب از رانندگی زمانی که خسته هستید. توجه داشته باشید که برخی از داروها باعث خواب آلودگی می شوند و باعث می شود که یک وسیله نقلیه بسیار خطرناک باشد. در مورد رانندگی سوسو بیشتر بدانید.
 • همیشه هنگام تغییر خطوط، همیشه احتیاط کنید. بریدن در مقابل کسی، تغییر خطوط خیلی سریع و یا استفاده از سیگنال های شما ممکن است باعث تصادف یا ناراحتی دیگر رانندگان شود.
 • هنگام رانندگی در طول فصل گوزن، مراقب باشید.

در مورد رانندگی ایمن حس مشترک

چه اتفاقی می افتد پس از تصادف

اگر در حادثه هستید، ابتدا اطمینان حاصل کنید که هیچ کس در ماشین مجروح نشده است. بعد، مسافران را در وسیله نقلیه دیگر، عابران پیاده و هر کس دیگری در اطراف بررسی کنید تا اطمینان حاصل کنید. سپس این پنج چیز را انجام دهید:

اقامت در صحنه

ترک این امر می تواند به عواقب قانونی، مانند جریمه یا نقض های بیشتر منجر شود.

بلافاصله با شماره ۹۱۱ یا پلیس محلی تماس بگیرید

آنها یک افسر و پرسنل پزشکی را به صحنه حادثه ارسال می کنند. هنگامی که پلیس ها می رسند، صبر کنید تا آنها یک گزارش تصادف را تکمیل کنند.

در ماشین بمانید

اگر شما در بزرگراه مشغول هستید، در داخل ماشین بمانید و منتظر پلیس یا آمبولانس شوید. این خطرناک است که مسافران در کنار بزرگراه یا جاده دیگری با تعداد زیاد ترافیک ایستاده باشند.

آرام باش

به یک استدلال دست نزنید و یا با راننده دیگری مبارزه کنید. به سادگی اطلاعات تماس و اطلاعات بیمه را تغییر دهید. در صورت امکان، نام و شماره تلفن شاهدان نیز دریافت کنید.

با ارائه دهنده بیمه خود تماس بگیرید

برای ادعای ادعای خود با ارائه دهنده بیمه خود تماس بگیرید. نماینده شما از شما می خواهد که هرگونه پرونده کاری را که در مورد حادثه دریافت کرده اید، بپرسید و اطلاعات مهمی را در خصوص دریافت ماشین شما به شما ارائه می دهد.

در مورد آنچه که پس از یک حادثه یا یک ضربه و اجرا انجام می شود بیشتر بدانید .

چه زمانی باید کشیده شود

اگر متوجه شوید که ماشین پلیس با چشمک زدن به دنبال شما می آید، با خیال راحت و سریع به کنار جاده بروید. صبر کنید در ماشین خود را برای افسر به رویکرد، و آماده باشید:

چراغ را روشن کن

نور شبانه خود را در شب روشن کنید و دستان خود را نگه دارید تا افسر بتواند آنها را ببیند، ترجیحا در فرمان.

دست های خود را قابل مشاهده نگه دارید

به زیر صندلی خود و یا جعبه دستکش خود برسید. این ممکن است باعث شود افسر فکر کند که شما برای دستیابی به یک سلاح یا چیزی پنهان کرده اید.

ارائه اسناد لازم

در صورت درخواست، مجوز و مدارک بیمه را به افسر ارایه کنید. اگر افسر از شما می خواهد که از ماشین خود بیرون بیاید، این کار را بدون حرکات ناگهانی و تهدیدآمیز انجام دهید.

مودب باش

آرامش – آرامش، بی نظمی یا سوء استفاده نکنید – و هرگز تلاش نکنید که افسر را بگیرد.

اگر یک استناد صادر شود، اگر درمورد رفتار غیرمنصفانه با شما برخورد کرده اید، داستان خود را در دادگاه ترافیک ارائه دهید. شما ممکن است توسط یک وکیل نمایندگی کنید و در صورت لزوم توسط یک قاضی یا دادستانی شنیده می شود.

چیزهایی که در مورد قوانین سرعت و قوانین ترافیکی می دانند

برخی از جاده ها به عنوان مناطق کم سرعت شناخته می شوند. اینها شامل مناطقی هستند که دارای ترافیک عابر پیاده بالا هستند، مانند مناطق مدرسه و خیابان ها، بسیاری از تقاطع ها در کنار هم قرار دارند. رانندگی بیش از حد سرعت ممکن است شما و دیگران را در معرض خطر قرار دهد.

 1. یک اتوبوس متوقف شده را نمایش ندهید که نشانه توقف آن به سمت چپ باشد. به این معناست که بچه ها از خیابان عبور می کنند.
 2. اگر یک آژیر را پشت سر بگذارید، اگر می توانید به عقب بکشید، متوقف شوید و منتظر بمانید تا ماشین پلیس یا کامیون آتش نشانی بیاید.
 3. برای جلوگیری از نشانه ها و جلوگیری از رانندگان و پیاده های دیگر، قبل از ادامه اقدام کنید.
 4. اطمینان از حد مجاز سرعت ارسال شده در همه زمان ها. بلیط های فوری هزینه زیادی دارند و مجازات برای سرعت بخشیدن می تواند شامل جریمه، حضور دادگاه و از دست دادن یا تعلیق امتیازات رانندگی شما باشد. همچنین، بسته به نوع بیمه نامه شما، سرعت بلیط می تواند میزان شما را افزایش دهد.
 5. هنگام پارکینگ وسیله نقلیه خود، همیشه باید از نشانه های معلول، هیدرنتس آتش نشانی، مناطق توقف اتوبوس، محدودیت های پارکینگ برای زمان های خاصی از روز و نقاط پارکینگ که نیاز به مجوز دارند توجه داشته باشید. فقط به خاطر تمام علائم توجه داشته باشید. حتی اگر شما مجبور شوید چند بار چند بار بلوک را بکشید، مطمئنا ضربدری به دست می آید و یا خودرو خود را بکشید.

همه چیز در مورد

دستگیری DUI می تواند به عواقب گران قیمت منجر شود، از جمله صرف زمان در زندان، مجوز رانندگی معلق و جریمه. اگر در هنگام رانندگی دچار ضربه شده و یا کشته شوید، عواقب آن حتی بدتر می شود.

طبق گفته موسسه بیمه ایمنی بزرگراه (IIHS)، در حال حاضر ۵۰ ایالت در حال حاضر ۰٫۸۸٪ میزان الکل خون (BAC) را بعنوان محدودیت قانونی برای رانندگی تحت تاثیر قرار داده اند. برای رانندگان تجاری، این ۰٫۰۴٪ است. و اگر شما زیر ۲۱ سال هستید، تحمل صفر است – هر مقدار الکل، زمینه ای برای بازداشت DUI است.

در بعضی از شهرها، مقامات انتظامی ایستگاه های بازرسی شفاف را در امتداد جاده ها برای شناسایی و جلوگیری از رانندگان ضعیف تنظیم می کنند. اینها معمولا در تعطیلات آخر هفته و یا در تاریخ زمانی که ممکن است بیشتر نوشیدن و رانندگی است.

اگر شما در یک ایست بازرسی متوقف شده اید، چندین سئوال مطرح می شود و ممکن است از شما خواسته شود که یک آزمون اعتماد به نفس داشته باشید (مثلا می گویند ABC به عقب، انجام برخی از حرکات فیزیکی یا تنفس در یک سنسور الکل). اگر این آزمایش ها نشان دهند شما سطح بالای الکل دارید، پلیس ممکن است شما را دستگیر کند.

نکات رانندگی زمستانی

زمستان انواع سردرد رانندگی را به وجود می آورد: برف، بارش باران و باران، که باعث می شود جاده ها بیشتر خطرناک باشند. برای رسیدگی به زحمت در زمستان رانندگی:

 1. اول از همه، دست و پنجه نرم کردن ایمنی پایه خودرو، استفاده از کمربندها و صندلی های خودرو را در همه زمان ها تشویق می کند. آنها یکی از بهترین دفاع شما در یک تصادف هستند. و این قانون است.
 2. با احتیاط بیشتری در مناطق یخ زده، به خصوص تقاطع ها، سایه ها، پل ها و گذرگاه ها استفاده کنید.
 3. در عادت به طور منظم گزارش های آب و هوا در تلویزیون و یا آنلاین را چک کنید، بنابراین می توانید برای آب و هوای بد آماده شوید. در روزهای سختی آب و هوایی، مدارس و محل کار ممکن است باز و بسته شود. در صورتی که لازم نیست در جاده باشید، در خانه ماندن بگیرید.
 4. یک کیت اضطراری در تنه ماشین خود را نگه دارید – از جمله پتو، کیت کمک و کابین دوش بگیرید. لیست کامل اقلام برای کیت اتومبیل اضطراری خود را بررسی کنید.
 5. اطمینان حاصل کنید که تلفن همراه شما به طور کامل شارژ شده و ماشین شما همیشه دارای مخزن کامل گاز است.

برای حصول اطمینان از اینکه شما در هنگام نگه داشتن شما و وسایل نقلیه خود ایمن هستید، فردی را در کنار خود داشته باشید، بیشتر درباره بیمه اتومبیل در سراسر کشور اطلاعات بیشتری کسب کنید.

اشتراک گذاری :

درباره ی صادق

از وبلاگ نویسی شروع و به طراحی سایت رسیده ام و هم اکنون در مجله نمک ها فعالیت می کنم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *