خانه / آموزشی / درسی / انشا / موضوع انشا شغل پدر من چیست

موضوع انشا شغل پدر من چیست

پدر من نقاش ساختمان است او کار رنگ کاری ساختمان ها و هر جایی که نیاز به رنگ زدن باشد را انجام می دهد پدرم خیلی زحمت کش است او صبح ساعت ۷ به سرکار می رود و ساعت ۵ بعد از ظهر برمی کردد او نهار را در سرکار می خورد و ۴۰ دقیقه در موقع ظهر استراحت می کند شغل او سخت است و او در بیشتر مواقع سردرد دارد و سردرد او به دلیل بوی رنگ می باشد پدرم در استان ها و شهرهای زیادی کار کرده است و سال پیش نیر برای کار به شهرستان رفت و ۵ ماه در آن جا ماند البته در ماه ۲ بار به ما سر می زد و من واقعا دلم براش تنگ می شد. البته اگر در شهر خودمان کار باشد پدرم در شهر خودمان کار خواهد کرد و از خانه خود دور نخواهد ماند خدارو شکر چند ماهی است که در شهر خودمان کار می کند پدرم با عمویم باهم کار می کنند و می گوید اگر عمویت نبود نمی توانستم به تنهایی کارکنم و برایم سخت بود.

من به شغل نقاشی اصلا علاقه ای ندارم و پدرم هم می گوید درست را بخوان و در آینده شغل دیگری برای خود انتخاب کن البته شغل نقاشی شغل خوبی است ولی سختی هایی هم دارد.

هرکسی برای درآوردن پول باید کارکند و ما از شغل پدرمان راضی هستیم چون پول حلال به دست می آورد و اصولا هر شغلی که در آن پول حلال به دست آید آن شغل خوب و با برکتی است

اشتراک گذاری :

درباره ی صادق

از وبلاگ نویسی شروع و به طراحی سایت رسیده ام و هم اکنون در مجله نمک ها فعالیت می کنم

همچنین ببینید

پروژه ضایعات و دورریز کشتارگاه ها برای درس کارآفرینی

امروزه با توجه به زیاد شدن جمعیت شهرنشین نیاز هست تا کشتارگاه هایی زیادی در …

۲ دیدگاه

  1. زیاد جالب نبود

  2. پدرم کارگر شهرداری است به شغلش افتخار میکنم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *