پنج شنبه , اردیبهشت ۶ ۱۳۹۷
خانه / آموزشی / معرفی رشته مدیریت بیمه کارشناسی ناپیوسته

معرفی رشته مدیریت بیمه کارشناسی ناپیوسته

مدیریت بیمه

رشته مدیریت بیمه یکی از زیرشاخه های مدیریت است دانشجویان این رشته باید کاردانی خود را در بیمه یا دیگر رشته بگذرانند تا بتوانند در کارشناسی ناپیوسته مدیریت بیمه ثبت نام کنند اکثر دانشگاه های این رشته بدون آزمون دانشجو می پذیرند.

این رشته از درس هایی مانند حقوق بیمه,اصول بیمه های اجتماعی,سازمان بیمه,روانشناسی کار و دیگر دروس تشکیل شده است. این رشته در کارشناسی ناپیوسته ۶۷ واحد می باشد از این شصت و هفت واحد تقریبا ۲۰ واحد عمومی و بقیه تخصصی می باشد.

رشته مدیریت بیمه رشته ای خواندنی و نیازمند درک مطالب می باشد. فارغ التحصیلان این رشته بعد از گرفتن مدرک خود می توانند درخواست نمایندگی بیمه از شرکت های بیمه ای کنند و یا این که در یکی از سازمان ها مانند بانک و … استخدام شوند.

بازار کار این رشته باتوجه به این که صنعت بیمه در کشور ایران به خوبی جا نیفتاده است و این که بیمه بسیار گسترده است خوب می باشد و هیچ وقت بازار کار بیمه اشباع نمی شود.

البته بهتر است تا دانشجویان این رشته در کنار درس در کارهای بیمه ای مشغول به کار شوند.

خوبی این رشته این است که افراد می توانند در آن مشغول به کار شوند و نیازمند استخدام نمی باشد البته درآمد نیز خوب است و باتوجه به فعالیت هر فرد می تواند درآمد خوبی به دست آورد

اشتراک گذاری :

درباره ی صادق

از وبلاگ نویسی شروع و به طراحی سایت رسیده ام و هم اکنون در مجله نمک ها فعالیت می کنم

همچنین ببینید

دانلود مدارهای آزمایشگاه هیدرولیک و پنوماتیک

ما در این فایل تعداد زیادی از نمونه سوالات مدارهای آزمایشگاه هیدرولیک و پنوماتیک را …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *