شنبه , اسفند ۵ ۱۳۹۶
خانه / آموزشی / دانلود مقاله آموزشی بیتکوین Bitcoin

دانلود مقاله آموزشی بیتکوین Bitcoin

مقاله آموزشی بیت کوین

از گذشته انسان ها برای تهیه خوراک و پوشاک و لوازم مصرفی خود همواره نیاز داشتند تا در قبال کالای فروخته شده چیزی را دریافت کنند که ارزشی معادل کالای فروخته شده را داشته باشد. در گذر زمان انسان ها برای این مشکل چاره ای پیدا کردند آن ها راه حل مشکل خود را مبادله کالا به کالا می دانستند ولی این روش نیز با گذشت زمان دیگر منسوخ شد و انسان ها جایگزین آن را سکه و نقره و در سال های بعد پول کردند.

پول

از گذشته تا کنون پول دچار تغییراتی شده است که همه برای راحتی انسان ها بوده است از آغاز به کار بانکها گرفته تا داشتن کارت بانکی برای هر فرد. این تغییر ها همچنان در حال رخ دادن است و احتمالا در چند سال آینده دیگر پول کاغذی یا سکه جوابگوی انسان ها نبوده و همواره پول های دیجیتال جایگزین آن ها خواهد شد.

از ویژگی های پول های دیجیتال می توان به بالا بودن امنیت آن ها ( در صورت آگاهی افراد ) و این که اصلا این پول ها قابل حمل نیستند و یکی دیگر از مزایای این پول ها این است که شما این پول ها را تا زمانی که خرج نکرده اید نه گم می کنید و نه دزد به آن ها می زند البته بازهم همه این موارد به دانش شما برمی گردد.

ما در این مقاله به بررسی پول دیجیتال جدیدی به نام بیتکوین می پردازیم :

  • روش تولید بیتکوین
  • بیت کوین چگونه نگهداری می شود و چگونه می توان آن را خرج کرد
  • امنیت بیت کوین چقدر است؟
  • آیا می شود از بیتکوین کسب درآمد کرد

 

و دیگر مطالبی که شما را در جهت یادگیری تمام مسایل مربوط به بیتکوین و تمام سوالاتی که ممکن است برای شما رخ دهد را این مقاله در بر می گیرد و شما را با پول های جدید امروزی آگاه می سازد.

پرداخت آنلاین با کلیه کارت ها

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]
اشتراک گذاری :

همچنین ببینید

انشای تعطیلات نوروز را چگونه گذراندید

همانند سال های گذشته نوروز امسال هم آمد و خدارو شکر می کنم که امسال …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *